Kategorie kursów
Pomiń dostępne kursy
Dostępne kursy
- Prowadzący: Dariusz Grajner
- Prowadzący: Dariusz Grajner
- Prowadzący: Dariusz Grajner
- Prowadzący: Dariusz Grajner
- Prowadzący: Iwona Dziduch
- Prowadzący: Alina Kozdon-Majdzik
- Prowadzący: Dariusz Grajner
- Prowadzący: Zofia Haluch
- Prowadzący: Piotr Majdzik
- Prowadzący: Alina Kozdon-Majdzik
Poprawa litsfery
- Prowadzący: Zofia Haluch
- Prowadzący: Zofia Haluch
- Prowadzący: Zofia Haluch
- Prowadzący: Sylwia Spyra-Smektala
- Prowadzący: Sylwia Spyra-Smektala
- Prowadzący: Katarzyna Nitkowska
- Prowadzący: Iwona Dziduch
- Prowadzący: Iwona Dziduch
- Prowadzący: Iwona Dziduch
- Prowadzący: Danuta Brych
- Prowadzący: Zofia Haluch
- Prowadzący: Zofia Haluch
- Prowadzący: Danuta Brych
- Prowadzący: Danuta Brych
- Prowadzący: Danuta Brych
- Prowadzący: Danuta Brych
proszę o zapoznanie się z materiałami, zrobienie notatki
- Prowadzący: Dariusz Grajner
Zmiany mapy świata
- Prowadzący: Iwona Dziduch
Procesy endogeniczne i egzogeniczne
- Prowadzący: Iwona Dziduch
- Prowadzący: Danuta Brych
- Prowadzący: Zofia Haluch
- Prowadzący: Zofia Haluch
- Prowadzący: Marian Augustyniak
- Prowadzący: Malgorzata Blasiak
- Prowadzący: Wojciech Blazyca
- Prowadzący: Danuta Brych
- Prowadzący: Norbert Burek
- Prowadzący: Dorota Charzewska
- Prowadzący: Katarzyna Chrapiec
- Prowadzący: Renata Ciesielska-Prasol
- Prowadzący: Jolanta Cwalina
- Prowadzący: Piotr Dębowski
- Prowadzący: Agata Drobik
- Prowadzący: Iwona Dziduch
- Prowadzący: Paulina Gaik
- Prowadzący: Dariusz Grajner
- Prowadzący: Paulina Gwozdz
- Prowadzący: Zofia Haluch
- Prowadzący: Bernadeta Ignacy
- Prowadzący: Anna Jadasz
- Prowadzący: Milena Janczak
- Prowadzący: Grzegorz Kaczmarczyk
- Prowadzący: Agata Kalita-Bojdol
- Prowadzący: Ilona Karwot
- Prowadzący: Jan Kazmierczak
- Prowadzący: Teresa Kmita-Drenda
- Prowadzący: Agnieszka Konopka
- Prowadzący: Alina Kozdon-Majdzik
- Prowadzący: Jerzy Krzakala
- Prowadzący: Anna Krzemien
- Prowadzący: Pawel Kubieniec
- Prowadzący: Damian Lejta
- Prowadzący: Hanna Liczba
- Prowadzący: Piotr Majdzik
- Prowadzący: Krzysztof Marekwia
- Prowadzący: Mariola Paduch
- Prowadzący: Maria Pawelczyk
- Prowadzący: Anna Pawlak
- Prowadzący: Ireneusz Pietrasz
- Prowadzący: Irena Radomska
- Prowadzący: Anna Redzik
- Prowadzący: Jolanta Rejnisz
- Prowadzący: Aleksandra Siedlecka
- Prowadzący: Sylwia Spyra-Smektala
- Prowadzący: Andrzej Stepien
- Prowadzący: Marcelina Suchanek
- Prowadzący: Krzysztof Suchon
- Prowadzący: Andrzej Szymczyk
- Prowadzący: Miroslaw Wojtynek
- Prowadzący: Danuta Brych
- Prowadzący: Danuta Brych
- Prowadzący: Dariusz Grajner
- Prowadzący: Dariusz Grajner
- Prowadzący: Dariusz Grajner
- Prowadzący: Dariusz Grajner
- Prowadzący: Alina Kozdon-Majdzik
aaa
Kursik testowy 100
- Prowadzący: Alina Kozdon-Majdzik
- Prowadzący: Piotr Majdzik
- Prowadzący: Alina Kozdon-Majdzik
- Prowadzący: Piotr Majdzik
- Prowadzący: Agnieszka Konopka
- Prowadzący: Agnieszka Konopka
- Prowadzący: Piotr Majdzik
- Prowadzący: Iwona Dziduch
Demografia
- Prowadzący: Iwona Dziduch
- Prowadzący: Agnieszka Konopka
- Prowadzący: Agnieszka Konopka
Hydrosfera - sieć rzeczna
- Prowadzący: Iwona Dziduch
- Prowadzący: Iwona Dziduch
- Prowadzący: Zofia Haluch
- Prowadzący: Iwona Dziduch
- Prowadzący: Agnieszka Konopka
- Prowadzący: Iwona Dziduch
Dynamika oceanów
- Prowadzący: Iwona Dziduch
- Prowadzący: Damian Lejta
Procesy egzogeniczne - zewnętrzne
- Prowadzący: Iwona Dziduch
- Prowadzący: Agnieszka Konopka
klasa 1 me
- Prowadzący: Katarzyna Chrapiec
Zasoby wodne Ziemi. Wszechocean.
1. Obieg wody w przyrodzie.
2. Jak duże są zasoby wody na Ziemi?
3. Podział wszechoceanu i cechy wód.
4. Prądy morskie.
- Prowadzący: Iwona Dziduch
Trzęsienia ziemi i ruchy epejrogeniczne.
1. Typy genetyczne trzęsień ziemi
2. Hipocentrum i epicentrum.
3. Podział obszarów sejsmicznych.
5. Ruchy epejrogeniczne.
- Prowadzący: Iwona Dziduch
Trends 1
- Prowadzący: Jolanta Cwalina
Trends 1
- nauczyciel: Jolanta Cwalina
- Prowadzący: Zofia Haluch
- Prowadzący: Agnieszka Konopka
- Prowadzący: Danuta Brych
- Prowadzący: Katarzyna Chrapiec
Zajęcia z wychowawcą 3TLI
- Prowadzący: Ireneusz Pietrasz
1. Zasoby wodne Ziemi.
2. Schemat obiegu wody w przyrodzie.
3. Duży obieg wody.
4. Mały obieg wody.
5. Bilans wodny.
6. Właściwości fizyczne i chemiczne wody.
- Prowadzący: Iwona Dziduch
- Zasoby wodne Ziemi.
- Schemat obiegu wody w przyrodzie.
- Duży obieg wody.
- Mały obieg wody.
- Bilans wodny.
- Właściwości fizyczne i chemiczne wody.
- Prowadzący: Iwona Dziduch
geografia
- Prowadzący: Renata Ciesielska-Prasol
- Prowadzący: Agnieszka Konopka
- Prowadzący: Agata Drobik
- Prowadzący: Zofia Haluch
- Prowadzący: Zofia Haluch
- Prowadzący: Agnieszka Konopka
- Prowadzący: Anna Krzemien
- Prowadzący: Malgorzata Blasiak
- Prowadzący: Zofia Haluch
- Prowadzący: Zofia Haluch
Geografia
- Prowadzący: Renata Ciesielska-Prasol
- Prowadzący: Zofia Haluch
Prognozowanie pogody
- Prowadzący: Iwona Dziduch
- Prowadzący: Agata Kalita-Bojdol
- Prowadzący: Agata Kalita-Bojdol
- Prowadzący: Agata Kalita-Bojdol
- Prowadzący: Agata Kalita-Bojdol
- Prowadzący: Agnieszka Konopka
1. Podatki
2 Podatki dochodowe PIT I CIT
3. Dokumentacja PIT
4. Podatek od wartości dodanej VAT
5. Rozliczanie VAT
6. Inne podatki przedsiębiorców
- Prowadzący: Jerzy Krzakala
- Prowadzący: Dorota Charzewska
- Prowadzący: Maria Pawelczyk
- Prowadzący: Malgorzata Herman
- Prowadzący: Edward Czajkowski
- Prowadzący: Edward Czajkowski
- Prowadzący: Sylwia Spyra-Smektala
- Prowadzący: Sylwia Spyra-Smektala
Proponuję odświeżyć sobie podstawowe wiadomości z przerobionego materiału Book 1 Logistics. Po powrocie
przepytam was z tego i chciałbym postawić dobre oceny. Zachęcam do sprawdzania wymowy w słowniku, np.
Diki, Ling, itp
- Prowadzący: Jan Kazmierczak
- Prowadzący: Damian Lejta
- Prowadzący: Damian Lejta